Skip links

WrapArt – oklejanie auta Gdańsk

Jesteśmy motoryzacyjnymi zapaleńcami, którzy odmienią wizerunek Twojego auta. Zajmujemy się car wrappingiem, czyli profesjonalnym oklejaniem pojazdów (i nie tylko). Do zmiany koloru używamy najlepszej jakości folii od renomowanych producentów. Odpicujemy Twoją brykę nie do poznania.

poznaj szczegóły

Nasze realizacje

DECHROMING MERCEDES-BENZ GLE

AUDI Q8

JEEP GRAND CHEROKEE

MINI COOPER S

BMW E92

MERCEDES-BENZ KLASY X

USŁUGI

Oklejanie auta Gdańsk

Nowy look i niebanalna stylizacja pozwolą wyróżnić Twoje auto w tłumie. To bardzo proste. Skontaktuj się z nami, opowiemy Ci jak działamy, pomożemy dobrać odpowiedni kolor folii, i do dzieła. W kilka dni Twój samochód zmieni się nie do poznania. Bazujemy na produktach najlepszych światowych producentów folii (Avery Dennison, KPMF, 3M). Świetna jakość materiałów w połączeniu z precyzją aplikatorów to gwarancja sukcesu.

zobacz więcej

Pytania i odpowiedzi

Cena usługi zależy od trzech czynników: rodzaju folii, wielkości auta oraz stopnia trudności. Orientacyjny koszt oklejenia np. VW Passat wynosi około 6000 zł brutto.

Przede wszystkim dla nowego, zdecydowanie bardziej atrakcyjnego wyglądu nadwozia. Istotną zaletą car wrappingu jest także ochrona oryginalnego lakieru przed delikatnymi ryskami.

Oklejamy auta przy użyciu folii najwyższej jakości od renomowanych producentów, m.in. Avery Dennison, 3M i KPMF. Dobra folia to gwarancja jakości, ale też świetnego efektu końcowego.

Tak. Folie można zdemontować. W każdej chwili można wrócić do poprzedniego koloru auta.

Niestety nie. Każda niedoskonałość będzie widoczna pod folią. Rysy, ubytki czy korozja powinny zostać usunięte przed aplikacją folii. Ponadto, defekty na lakierze mogą przyczynić się do słabszego wiązania kleju.

Tak. Nasza firma nakłada roczną gwarancję na montaż folii. Natomiast producent dorzuca także swoją gwarancję na samą folię. Z reguły na 3 lata, choć żywotność folii jest o wiele dłuższa.

Czas realizacji usługi zależy od wielkości pojazdu oraz stopnia trudności projektu. Z reguły oklejenie całego auta zajmuje od 3 do 7 dni.

Tylko w przypadku elementów lakierowanych niefabrycznie. Korzystamy z najlepszej jakości sprzętu, które pozwalają nam bezinwazyjnie zdemontować folię.

Przez pierwsze 2-3 tygodnie nie powinno się korzystać z myjni ciśnieniowych. O folię powinno się dbać podobnie jak o lakier. Zalecamy jak najrzadziej korzystać z myjni automatycznych i środków chemicznych.

Nie. Gwarancja aplikacyjna oraz producenta obejmuje jedynie fabrycznie lakierowane elementy.

Chcesz okleić swoje auto?

zamów wycenę